آزمایشگاه کنترل کیفیت

آزمایشگاه کنترل کیفیت مورد بحث در این مقاله عبارتست از یک آزمایشگاه مجازی فیزیک که به منظور کنترل کیفیت پارامترهای فیزیکی محصولات تولیدی و شبیه سازی آنها در اشل مجازی  مورد استفاده قرار میگیرد.

بدین منظور ابزارها و برنامه های کاربردی و راهکارهای استفاده از آنها معرفی و آموزش داده میشود.

نرم افزار INTERACTIVEPHYSICS یا به اختصار آی پی یکی از این نمونه های مفید و کاربردی هست که یک نرم‌افزار ساده برای شبیه‌سازی آزمایش‌های فیزیک و درک مفاهیم آنها است و به صورت یک ابزار ساده و در عین حال بسیار کاربردی در اکثر کشورهای پیشرفته در کنار درس فیزیک به منظور تسهیل در امر آموزش و درک مفاهیم آزمایش‌های فیزیک تدریس می‌شود.

با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید کلیه مسائل و آزمایش‌های فیزیک را به صورت کاملا عملی شبیه‌سازی نموده و زوایای درک نشده آنها را به وضوح مشاهده و درک نمایید.

دوره آموزشی ویدئوئی آزمایشگاه مجازی فیزیک به منظور معرفی و آموزش کامل این ابزار کنترل کیفیت برای اولین بار در وب سایت ابرمدیر طراحی و تولید شده و در اختیار کارشناسان آزمایشگاههای کنترل کیفیت و تکنسینها و مدرسین و دانشجویان قرار گرفته است.

برتری این دوره آموزشی نسب به موارد مشابهی که در سطح اینترنت وجود دارد و حتی در کنار آموزش درس فیزیک در مدارس تدریس می‌شود، در این است که بصورت فیلم با زبان فارسی تهیه شده ولی تمامی آموزش‌های مشابه در سطح اینترنت به زبان‌های غیر فارسی ارائه شده و در اکثر اوقات برای کاربران ایرانی مفید نیست.

میخواهم این دوره آموزشی را ببینم

حاصل دوره

با این آموزش‌ها مفاهیم فیزیک به شکلی ارائه می‌شوند که دیگر نیازی به حفظ کردن فرمول‌های پیچیده فیزیک نبوده و در اکثر موارد به دلیل فهم عمیق مسائل یادگیری این فرمول‌ها بسیار آسان خواهد بود.

پیش‌نیاز

تنها پیش نیاز این دوره آشنایی ابتدایی با ویندوز و مسائل فیزیک است.

مخاطب دوره:

کارشناسان و تکنسینهای آزمایشگاه

کلیه مدرسین فیزیک در سطوح مختلف و دانشجویان و دانش‌آموزان بالاتر از سطح ابتدایی

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه ، کلیک کنید.

آزمایشگاه کنترل کیفیت
آزمایشگاه کنترل کیفیت